اصول حریم خصوصی و امنیتی DOCS

ما حریم خصوصی‌ای ایجاد می‌کنیم که برای همه مناسب باشد. این مسئولیتی است که با ایجاد محصولات و سرویس‌های رایگان و دسترس‌پذیر برای همه همراه است. این موضوع به‌ویژه مهم است، زیرا فناوری پیشرفت می‌کند و حریم خصوصی به تکامل نیاز دارد. ما به این اصول اتکا داریم تا معیاری برای محصولات، روندها و کارکنانمان برای محرمانه، ایمن و مصون نگه‌داشتن داده‌های کاربرانمان باشد.

۱. احترام گذاشتن به کاربرانمان. محترم شمردن حریم خصوصی آن‌ها.

ما معتقدیم این اصول جدایی‌ناپذیرند. این اصول، درمجموع بیانگر باوری واحد و محوری است که از ابتدا بر هرآنچه ساخته‌ایم و هرآنچه از این پس خواهیم ساخت، تأثیر گذاشته و می‌گذارد. وقتی افراد از محصولات ما استفاده می‌کنند، به ما اعتماد می‌کنند و ما موظفیم از اطلاعاتشان به‌درستی استفاده کنیم. این یعنی همیشه باید درمورد اینکه چه داده‌هایی استفاده می‌کنیم و نحوه استفاده و محافظت از آن‌ها بااحتیاط عمل کنیم.

۲. شفاف عمل کردن درباره داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنیم و علت جمع‌آوری آن‌ها.

برای کمک به کاربران جهت تصمیم‌گیری آگاهانه درباره نحوه استفاده از محصولات داکس(DOCS)، می‌کوشیم فهمیدن این موضوع را آسان کنیم که چه داده‌هایی جمع‌آوری می‌کنیم و چطور و چرا این‌ کار را انجام می‌دهیم. شفافیت یعنی این اطلاعات را به‌آسانی دردسترس قرار دهیم و آن‌ها را قابلِ‌فهم و قابلِ‌رسیدگی کنیم.

۳. نفروختن اطلاعات شخصی کاربران به هیچ‌کس و به‌هیچ‌وجه.

ایسلا در قبال گرفتن اطلاعات کاربران مسئول است و به هیج وجه نمی تواند اطلاعات را در اختیار دیگران قرار دهد ویا آنها را بفروشد .

  1. تعبیه فناوری‌های امنیتی در همه محصولاتمان.

احترام به حریم خصوصی کاربرانمان یعنی محافظت از داده‌هایی که براساس اعتماد در اختیارمان گذاشته‌اند. برای اینکه محصولات و سرویس‌های ایسلا را برای کاربرانمان امن نگه داریم، به طراحی و به‌خدمت گرفتن یکی از پیشرفته‌ترین زیرساخت‌های امنیتی را ادامه می‌دهیم. این یعنی، تقویت مداوم فناوری‌های امنیتیِ داخلی‌مان برای تشخیص تهدیدهای اینترنتی و جلوگیری از رشد آن‌ها، پیش از آنکه به کاربران ما دسترسی یابند.

5- دریافت اطلاعات ضروری و اختیاری برای ثبت نام کاربران

برای ارائه خدمات بهتر و ساخت پروفایل اپلیکیشن نیاز به یک سری اطلاعات دارد که در ادامه به دلایل آن می پردازیم:

شماره موبایل: برای دریافت پیامک و احراز کاربر و جلوگیری از سواستفاده اطلاعات خریداری شده اپلیکیشن

دریافت ایمیل: برای دریافت کد تایید بجای استفاده از شماره همراه و احراز کاربر و جلوگیری از سواستفاده اطلاعات خریداری شده اپلیکیشن

رمز عبور و تکرار آن : برای حفظ حریم خصوصی کاربر و عدم سو استفاده دیگران